AAPEX
AAPEX

AAPEX

New Dates

General Information

Organizer

William T. Glasgow, Inc.

Event website

AAPEX

Frequency

1 year

Past Editions

3 - 5 Nov AAPEX 2020

5 - 7 Nov AAPEX 2019

Otomotif endüstrisinde gelişmeye istekliyseniz ve şirketinizin bir sonraki seviyeye yülkselmesi için hevesliyseniz, o halde  AAPEX 2019// PRODUCTS AUTO MOTIVE  AFTERMARKET EXPO 2019 fuarına mutlaka katılmalısınız.

Uluslararası etkinlik Las Vegas, ABD'de düzenlenecek ve sektörün en önemli isimlerin buluşma yeri olacak. Bu fuarda, 2200'ü aşan katılımcı en yeni ürünlerini ve hizmetini, 5 – 7ekim arası , 44 000 ziyaretçinin dikkatine sunacak.

Hala şansınız varken, makul fiyatta otel rezervasyonu yaptırın.Trade Fair Trips Ltd., sizin yerinize tüm işleri yapabilir.

AUTOMOTIVE AFTERMARKET PRODUCTS EXPO 2019 için yeterince otel teklifi elbette var, fakat fiyat ve lokasyon bilgisi araştırmak ve seçenekleri kıyaslamak, size çok fazla zaman ve emek harcatacak. Şüpesiz, bir seyahat hazırlığı daha verimli olmalı. Trade Fair Trips, dev veri bankamızın sayesinde, tüm bu uzun işlemleri, sadece bir iş gününde yapabilir. Biz, her boyuttan şirketlere hişmet sunuyoruz. Bundan dolayı, sizin yolculuğunuz makul ve ulaşılır olabilir. Bu fuara, adınızı duyurmak için mutlaka katılmalısınız. Sizde, paketleme ve dizayn, çevreyi koruma, güven ve pazarlama gibi konularla ilgili üstün başarı ödülleri alabilir, bu şekilde üzerinize daha fazla dikkat çekebilirsiniz.

Rezervasyon Talep Formu