ACTUATOR
ACTUATOR

ACTUATOR

New Date
27 Haz 2022 - 30 Haz 2022
Germany , Mannheim

General Information

Organizer

Congress Centrer Rosengarten

Event website

ACTUATOR

Frequency

2 years

ACTUATOR Map

Past Editions

16 - 19 Feb ACTUATOR 2021

25 - 27 Jun ACTUATOR 2018

Aktüatör uluslararası bir elektronik fuarı. Burada sergilenen çeşitli elektronik cihazlar , robot teknolojisi, üretim teknolojisi, üretim tasarımı, mühendislik, malzeme işleme, ölçüm, enstrümantasyon, kalite güvencesi gibi sektörlerde yer bulur. Etkinliğe katılanlar, alandaki en son gelişmelerden haberdar olurlar, gösterilere katılırlar, alandaki konuları ve sorunları  tartışırlar. Sergi ile birlikte bir de konferans akışı fikir alışverişini ve ortaklığın oluşturulmasını kolaylaştırır.

Aktüatör'ün son baskısında, katılımcılar 33 ve ziyaretçiler 497'dir.

Seyahatinizi hazırlamak için zamandan tasarruf edin. Bizimle, online bir otel veya daire rezervasyonu yapın.Biz, Bremen'deki iyi otellerle çalışıyoruz. Etkinlik için uygun Aktüatör otellerinde size konaklama hizmeti vereceğiz. Personelimiz, havaalanı transferinizle, araç kiralama,  toplu taşıma hakkında bilgilendirme veya ihtiyacınız olursa konferans salonu kirlama konularıyla ilgilenecek.

Biz "Trade Fair Trips" Ltd.şirketiyiz  - profesyonelce grup veya  bireysel iş gezileri düzenliyoruz. Hizmetlerimiz sizin için ücretsizdir ve zamanınızdan ve giderlerinizden tasarruf sağlar. Bizimle rahat ve karlı seyahat edin.

Rezervasyon Talep Formu