Aircraft Interiors Expo
Aircraft Interiors Expo

Aircraft Interiors Expo

New Dates
14 Haz 2022 - 16 Haz 2022
Germany , Hamburg

General Information

Organizer

Reed Exhibitions

Frequency

1 year

Aircraft Interiors Expo Map

Past Editions

2 - 4 Apr Aircraft Interiors Expo 2019

Uluslararası  uçak iç tasarım ve ekipmanları fuarı  mühendisleri, tasarımcıları, uçak üreticilerini ve havayolu şirket sahiplerini bir araya topluyor. Etkinlikte, havacılık sektöründeki en yeni ürünler, tasarım ve mobilya – halılar, koltuklar , aksesuarlar ve uçak tuvaletleri tasarımları yer

alıyor. Gelecek yılın trendleti özetleniyor, anlaşmalar yapılıyor ve yeni ortaklıklar oluşuyor. Fuarda yer almak, bu alanda iş  yapmak isteyen herkez için büyük katkı olur.

Fuar, 2 – 4 nisan 2019 tarihleri arasında Hamburg, Almanyada düzenlenecek.

İş gezilerinin organizasyonu uzun zaman alıyor, bu yüzden onu bize emanet edin ve fuarda yapmanız gereken sunuma rahat hazırlanın.

Hamburg'ta birlikte çalıştığımız çok sayıda otel var, bu yüzden Aircraft Interiors Expo için size en uygun otelleri tavsiye edeceğiz. En hızlı şekilde otel rezervasyonunuzu yaparak, sıradaki havaalanı transferinizle ve şehir ulaşımınızla ilgileneceğiz. Bir araç kiralayarak veya toplu taşıma yoluyla, önceden hazırladığımız kolay ulaşım güzergahları öneririz. Ekibiimiz, sunumla ilgili, yolunuza çıkabilecek  her türden olumsuzlukla başedebilir. Gerekli olursa, konferans salonu veya müzakere alanı bulmanıza yardımcı oluruz.

Biz, Trade Fair Trips Ltd. olarak profesiyonel iş gezileri düzenliyoruz.

Bize güvenin!

Rezervasyon Talep Formu