All4Pack
All4Pack

All4Pack

New Dates
21 Kas 2022 - 24 Kas 2022
France , Paris

General Information

Organizer

Comexposium

Event website

All4Pack

Frequency

2 years

All4Pack Map

Past Editions

23 - 26 Nov All4Pack 2020

Fransa'nın başkenti Paris, 14 -17 Kasım tarihleri arasında bölgeden birçok   paketleme ve işlem uzmanlarını bir araya getirecek. Bunun nedeni All 4 Pack etkinliği . Ambalaj sektöründe en son trendleri görmek, veya tanınmış üreticilerin temsilcileri ile tanışmak istiyorsanız mutlaka bu fuarı ziyaret edin. Ürün kategorileri: Ambalaj  makineleri, filmler ve sarf malzemeler, izlenebilirlik ve makina sevkiyatları.

Baskı ve ambalaj alanına büyük ilgi duyulması nedeni ile, Paris'teki fuar günlerinde, konaklamanız için, otel rezervasyonunuzu daha fazla  ertelememelisiniz. Yıllardır Trade Fair Trips ekibi, birçok mişterimizin yolculuklarının sorunsuz geçmesi için katkıda bulunmuştur. Bu nedenden dolayı, güvenilir profesyoneller olduğumuzu iddia ediyoruz.

Her müşterimizin kişisel taleplerine göre hazırladığımız tekliflerimizle ve rekabetçi fiyatlarımızla, şüpesiz tüm beklentinizi karşılayabiliriz.Bu nedenle arama yapmaktan vazgeçin ve size yardımcı olmamıza izin verin.Otelinizi bizimle rezerve edin ve herşeyi bize bırakın.

Rezervasyon Talep Formu