Anuga
Anuga

Anuga

New Date
9 Eki 2021 - 13 Eki 2021
Germany , Köln

General Information

Organizer

Koelnmesse GmbH

Event website

Anuga

kurulmuş:

1919

Frequency

2 years

Anuga Map

Past Editions

5 - 9 Oct Anuga 2019

7 - 11 Oct ANUGA 2017

10 - 14 Oct ANUGA 2015

Anuga, yiyecek, içecek, pastacılık ve catering için etkileyici bir uluslararası fuardır. Birkaç alt alana ayrılmıştır: Anuga dondurulmuş gıda; et; soğutulmuş ve taze gıda; ekmek, unlu mamuller ve sıcak içecekler; içecekler; Anuga organik gıda, perakende, restoran işletmeciliği.

Katılımcılar - bu yıl için 6.800, önde gelen gıda ve içecek üreticileri ve restoran ve şekerleme işletmelerinin temsilcileri. Ziyaretçiler bu yıl 155.000 - toptancılar ve perakendeciler, ticari kooperatifler, sağlıklı gıda  mağzaları, satış temsilcileri, gıda sanayi uzmanları, tedarikçiler, oteller, catering firmaları ve catering ekipman üreticileri.

Anuga, her iki yılda bir Köln, Almanya'da düzenleniyor. Anuga 2019 için  bizimle otel rezervasyonu yapın. Biz, Trade Fair Trips Ltd., iş gezileri düzenleyen profesyonel şirketiz. Size, Köln'de en iyi otellerde konaklama teklif edeceğiz ve online otel rezervasyonlarınızla ilgileneceğiz. Bizim bir çalışanımız havalimanından transferinizi sağlayacaktır. Size şehir ulaşımında, şehir turunda ve konferans salonu bulmanızda yardımcı olacak. Bizimle yolculuğunuz sakin, rahat ve çok verimli olacak. Hizmetlerimiz sizin için ücretsizdir. Bizi arayın.

Rezervasyon Talep Formu