BAU
BAU

BAU

New Date
9 Oca 2023 - 14 Oca 2023
Germany , Munich

General Information

Organizer

Messe Munich

Event website

BAU

Frequency

2 years

BAU Map

Past Editions

13 - 15 Jan BAU 2021

14 - 19 Jan BAU 2019

16 - 21 Jan BAU 2017

19 - 24 Jan BAU 2015

BAU 2019 mimarlık ve inşaat endüstrisi alanları ile ilgili uluslararasi ticaret fuarıdır. Bu fuarda katılımcılar gelecek yılın sektör trndlerini sunuyor, meslektaşlarına ve ziyaretçilere inşaat teknolojileri alanında inovasyonları tanıtıyorlar.

Bau 2019, Almanya'nın Münih şehrinde düzenleniyor.

Onu sizde ziyaret edin. İşinize yeni hizmetler katın.Yeni teknolojiler kullanarak rakiplerinizin önüne geçin .Yeni iş bağlantıları oluşturun.

İş seyahatinizin organizasyonunu bize emanet edin. Trade Fair Trips şirketimizin ana faliyet alanı bireysel ve grup iş gezileri organizasyonu.

Faliyetlerimiz: otel rezervasyonları yapmak, ulaşım sağlamak, konferans salonu kiralamak, şehirde bulunduğunuz sürede, ihtiyacınız olan hizmeti sağlamak. Münih'te tüm otellerin arasından, sizin için en uygun oteli bulmanıza yardımcı olacağız. Bau 2019 için otel aramanıza, pahalı konaklama yapmanıza ve değerli vaktinizi harcamaya artık gerek yok. Hizmetlerimiz sizin için ücretsizdir. Biz, komisyonumuzu

konaklamanız için seçtiğiniz otelden ve hizmet aldığınız şirketlerden alıyoruz. Seyahatinizin detaylarını  konuşmamız için lütfen bizimle iletişime geçin.

Rezervasyon Talep Formu