Bologna Children's Book Fair
Bologna Children's Book Fair

Bologna Children's Book Fair

New Date
12 Nis 2021 - 15 Nis 2021
Italy , Bologna

General Information

Organizer

Bologna Fiere

Frequency

1 year

Bologna Children's Book Fair Map

Bologna Çocuk Kitap Fuarı, sadece çocuk kitapları için uluslararası bir fuar değil, sektörün Dünya çapında en büyük etkinliği. Sadece profesyonellere hitab ediyor. Fuara yazarlar, illüstratörler, edebiyat ajanları, yayıncılar, distributörler, matbaacılar, kitapçılar ve kütüphaneciler ilgi gösteriyor. Etkinlikte en iyi yayıncılık ve multimedya ürünleri sunuluyor. Haklar müzakere ediliyor ve sektördeki en son trendler tartışılıyor. Bu yıl 75 ülkeden yaklaşık 1 200 katılımcı ve 25 000 uluslararası kitap ticaret sektöründe çalışan profesyoneller bekleniyor.  Program çok sayıda toplantı, söyleşi, konferans ve sergiler  içermektedir.

Bologna Çocuk Kitap Fuarı Bologna, İtalya'da düzenlenir.

Fuara gitmeyi planlıyorsanız, yolculuğunuzun organizasyonunu bize emanet edin. En kısa sürede sizi, Bologna şehrindeki en rahat otellere yönlendireceğiz ve fuara en uygun olanlar için teklifler sunacağız.

Otel rezervasyonlarınız ve havalimanı transferiniz ile ilgileneceğiz. Şehirde  rahat ulaşımınız için kiralık araç sağlayacağız veya toplu taşıma hatları hakkında sizi bilgilendireceğiz. İş gezileriniz için bizi arayın - Trade Fair Trips Ltd.

Rezervasyon Talep Formu