Breakbulk Europe
Breakbulk Europe

Breakbulk Europe

New Date
17 May 2022 - 19 May 2022
Netherlands , Rotterdam

General Information

Organizer

Breakbulk Events & Media

Event website

Breakbulk Europe

Frequency

1 year

Breakbulk Europe Map

Past Editions

29 Sep - 1 Oct Breakbulk Europe 2020

21 - 23 May Breakbulk Europe 2019

Breakbulk Europe lojistik ve taşıma kategorisinde en büyük onemli uluslar arası fuardır. Etkinlik ile paralel akışta olan eğitci konferans düzenlenir.  Bu yil 300'den fazla katılımcı bekleniyor. Fuar - löjistik, yükleme ve boşaltma, ihracat,  dünyanın her noktasına hava'dan, kara'dan ve su yolu ile sağlanan taşımacılık temaları kapsamaktadır. Fuara gelen tüm katılımcılar ve ziyaretçiler eğitim amacı ile düzenlen foruma dahıl olabilir.  Alan uzmanlarının konuları ve sorunları tartışılır. Özel uygulama alanlarında canlı sunum imkanı sağlanır. Breakbulk Europe - Antverpen, Belçika'da düzenleniyor.

Bizim yardımımız ile online otel rezervasyonu yapın. Trade Fair Trips Ltd. ekibi size Breakbulk Europe icin en uygun otelleri  teklif edecek. Hava alanı transferiniz ve şehir içi kolay ulaşımınız ile ilgilenecek. Şirketimiz kapsamlı hizmet sunmaktadır.  Amacımız, iş seyahatinizi ve  konaklamanızı konforlu  ve rahat geçirmenizi sağlamak.

Yardımlarımızın sayesinde tasaruf edeceginiz zamanı, karlı iş görüşmeleri için değerlendirin. Bizim ile iletişime gecin ve iş seyahatinizin organizasionunu bize emanet edin.

Rezervasyon Talep Formu