General Information

Frequency

1 year

!!! NB !!! CEBIT fuarı, Hannovermesse fuarına dahil olarak - 1 nisan ve 5 nisan 2019 tarihler arasında düzenleniyor. Bilgi talebinizi alttaki butona basarak gönderin veya Hannovermesse sayfamızı ziyaret ederek daha ayrıntılı bilgiye ulaşın.

CEBIT - uluslararasi Bilişım, Teknolojı ve Iletişim fuarı. Burada yeni trendler belirleniyor en yeni teknolojilerin sunumu yapılıyor, alan Fiçin önemli konular ele alnıyor. Bu yılın odak temaları: Güvenlik ve veri koruma yazılımları, Mobil teknolöjileri, Bulut, Her yerde internet. Fuara 70 ülkeden 3400 katılımcı firma ve 210 000 profesyonel ziyaretçi bekleniyor. Etkinlik programı çok sayıda sunum ve gosteri  içermektedir. Konferansta yaklaşık 200 konuşmacı, 2 300 ziyaretçisi ve 29 000 online katılımcı öngörülüyor.

CEBIT Fuarı Hanover, Almaniya da organize edilir.

Biz - Trade Fair Trips Ltd., iş seyahatinizi düzenleybiliriz. Size CEBIT 2019 için en uygun otellerde rezervasyon teklifleri sunabiliriz. Havalimanı transferinizi, kiralık araç ve toplu taşıma ile ulaşım hakkında bilgi sahibi olmanız ile ilgilenebiliriz. Hanover'deki oteller hakkında mükemmel veri tabanına sahibiz. En iyi konferans salonlarını ihtiyac durumunda, en kısa sürede kiralamanıza yardımcı olabiliriz.

Rezervasyon Talep Formu