Chemspec Europe
Chemspec Europe

Chemspec Europe

New Date
19 May 2021 - 20 May 2021
Germany , Frankfurt am Main

General Information

Organizer

Quartz Events

Event website

Chemspec Europe

Frequency

1 year

Chemspec Europe Map

Uluslararası kimya endüstrisi fuarı Chemspec Europe, tüm dünya temsilcilerini bir araya toplamaktadır. Fuarda profesyonel katılımcılar  yeni ürünler ve çözümler sunuyor. Bioesaslı kimyasallar, Renkli boyama, Kozmetik, Farmakoloji, Sağlık bakımı, Su arıtma, Zirai kimyasallar, Çeşitli saf ve Özel kimyasal madde üreticileri ve tedarikçiler etkinliğe katılmakta. Fuarda yeni iş bağlantıları oluşturulur, kimya endüstrisinde inovasyonlar keşfedilir ve karlı anlaşmalar yapılabilir.

Chemspec Europe, Avrupa'daki saf ve özel kimyasallar endüstrisi için tek özel platformdur. Chemspec Europe – Köln, Almanya'da organize edilir.

İş seyahatinizi düzenlemek için yardımlarımızdan yararlanın. Köln'de sizin ihtiyaçlarınıza uygun olan, online otel bulacağız. Chemspec Europe için en uygun oteller'de konaklamanızı sağlayacağız.

Havalimanı transferiniz ile, şehirde kolay ulaşımınız ile, konferans salonu bulmanız ile, fuar standına ihtiyacınız olursa  tasarımı ile biz ilgileneceğiz. Dilerseniz tüm hizmet paketimizden veya sadece bazılarından yararlanabilirsiniz. Her durumda profesyonel yardımlarımızın sayesinde karlı olacaksınız. Yardımlarımızdan yararlanmak için bizi arayın. Trade Fair Trips Ltd.- iş seyahati düzenleyen profesyoneller.

Rezervasyon Talep Formu