Composites Europe
Composites Europe

Composites Europe

New Date
9 Kas 2021 - 11 Kas 2021
Germany , Stuttgart

General Information

Organizer

Reed Exhibitions

Event website

Composites Europe

Frequency

1 year

Composites Europe Map

Past Editions

10 - 12 Nov Composites Europe 2020

10 - 12 Sep Composites Europe 2019

6 - 8 Nov COMPOSITES EUROPE 2018

Composites Europe Almanyanın en hızlı gelişen Kompozit Malzemeleri İnovasyon Fuarı. Katılımcılar: ham madde, yarı mamul ürünler, işlemciler, teknolojiler, makineler ve hizmet konuları ile ilgili sunumlar yapıyorlar. Etkinlik esnasında enteresan üretim cözümleri ve otomasyon teklifleri bulmanız mümkün olabilir. Fuar'da tematik alanları ziyaret edebilirsiniz - ürün sunumları, seminerler, endüstri için onemli konularda fikirler sunan forumlar.

Bu yıl 25 ülkeden 450 katılımcı ve 11 000 ziyaretçi bekleniyor (% 40'ı yabancı'dır ve ortaklık arayışı için gelir). Composites Europe - Düsseldorf, Almanya'da organize ediliyor.

Bizim yardımımız ile online, otel veya daire rezervasyonu yapın. Düsseldorf'ta fuar için uygun otel arayışınız uzun sürebilir ve buna rağmen uygun otel bulamayabilirsiniz. Biz, Composites Europe için uygun otel teklifleri sunabiliriz. Havalimanı transferi ve şehirde ulaşım konuları ile ilgilenebiliriz. Sizin için araç kiralayabiliriz veya toplu taşıma ile rahat ulaşım güzergahları oluşturabiliriz. Biz - ''Trade Fair Trips'' Ltd., iş gezileri düzenleyen profesyonelleriz. Yardımlarımız size huzurlu, başarılı ve karlı seyahatler sağlayabilir.

Rezervasyon Talep Formu