Drinktec
Drinktec

Drinktec

New Dates
12 Eyl 2022 - 16 Eyl 2022
Germany , Munich

General Information

Organizer

Messe Munich

Event website

Drinktec

Frequency

4 years

Drinktec Map

Past Editions

11 - 15 Sep DRINKTEC 2017

Drinktec, Uluslararasi İçecek ve Gıda Teknolojileri fuarı. Etkinlik  üreticilerin, tüccarların ve tedarikçilerin buluşma yeridir. Fuarda, gelecek yıl trendlerini belirleyen tüm inovasyonların sunumu yapılır. Katılımcı şirketler tüm üretim sürecini kapsayan, sistemleri ve teknolojileri sunmaktadır - ham madde temini, üretim ve dolum, paketleme ve dağıtım. Ayrıca pazarlamaya, ambalaj tasarımına ve reklama özel ilgi gösterilmektedir. Fuarı, branş profesyonelleri ve tüccarların yanı sıra, son tüketiciler ziyater etmektedir. Drinktec, büyük ve küçük ölçekli firmaların yeni ürün sunumları için, iş bağlantıları ve ortaklıklar oluşturmak için fırsatlar sunar. Son yayınlara göre, 77 ülkeden 1 445 katılımcı ve 183 ülkeden 66 886 ziyaretçi fuara ilgi göstermiş.

Drinktec - Münih, Almanya'da organize ediliyor.

Dört yılda bir düzenleniyor.

''Trade Fair Trips'' Ltd. ile online, otel rezervasyonu yapın. Biz, iş gezileri düzenleyen profesyonelleriz. Münih'te, bütçenize ve gereksinimlerinize   uygun olan oteller için konaklama teklifleri sunacağız.

Drinktec için otel rezervasyonu yapacağız ve seyahatinizin her ayrıntısı ile ilgileneceğiz. Aracılık hizmetlerimiz sizin için ücretsizdir.

Bize güvenin!

Rezervasyon Talep Formu