EBACE
EBACE

EBACE

New Date
23 May 2022 - 25 May 2022
Switzerland , Genève

General Information

Organizer

European Business Aviation Association

Event website

EBACE

Frequency

1 year

EBACE Map

Past Editions

21 - 23 May EBACE 2019

29 - 31 May EBACE 2018

22 - 24 May EBACE 2017

24 - 26 May EBACE 2016

EBACE Uluslararası Havacılık Fuarı. Katılımcılar bu yıl: havalimanı yönetim sistemleri, hava ambulansları, uçaklarda ikram, havacılık ekipmanları, pazarlama ve ticari hizmetler. Tema vurgusu : Havada yolcu ve yük taşımacılığında yenilikçi çözümler.

Bu yıl fuara 500 katılımcı ve 13 000 ziyaretçi bekleniyor ve genelde bilim adamları, yöneticiler, hükümet temsilcileri ve uzmanlar fuara ilgi gösteriyor. EBACE - Cenevre, İsviçre'de organize ediliyor. Bizim yardımımız ile online rezervasyon yapın. EBACE için en uygun otellerde, bütçenize uygun rezervasyon teklifler sunabiliriz.

Havalimanı transferiniz, kiralık araç ve şehirde rahat ulaşım güzergahları oluşturmak ile ilgilenebiliriz. Cenevrede otel rezervasyonu ve ulaşım dışında fuar esnasında destek sağlıyoruz - konferans salonu kiralamak  ve fuar standı tasarımı ve yapımı. Amacımız size konforlu bir seyahat ve huzur dolu bir konaklama sağlamak. Biz, ''Trade Fair Trips'' Ltd. - iş seyahatleri düzenleyen profesyonelleriz. Bizimle iletişim kurun!

Rezervasyon Talep Formu