Elmia Subcontractor
Elmia Subcontractor

Elmia Subcontractor

New Date
9 Kas 2021 - 12 Kas 2021
Sweden , Jönköping

General Information

Organizer

Elmia Fairs

Event website

Elmia Subcontractor

Frequency

1 year

Elmia Subcontractor Map

Past Editions

10 - 13 Nov Elmia Subcontractor 2020

12 - 15 Nov Elmia Subcontractor 2019

13 - 16 Nov ELMIA SUBCONTRACTOR 2018

14 - 17 Nov ELMIA SUBCONTRACTOR 2017

8 - 11 Nov ELMIA SUBCONTRACTOR 2016

Elmia Subcontractor, makine imalatı, sanayi ve imalat sektörlerine hizmet veren taşaron ve tedarikçiler için en büyük uluslararası ticaret fuarı. Ürün kategorileri: makine bileşenleri, hammaddeler, yarı mamul ürünler,  üretim yöntemleri, elektronik bileşenler, aletler ve aksesuarlar. Firmalar tasarım ve ürün geliştirme gösterileri yapıyorlar. İhale aracılığı  veya  müzakere ederek işleme anlaşmaları yapılıyor. Fuarı ziyaret edenlerin arasında, endüstriyel tasarımcılar, mühendisler, ürün geliştiricileri, uzmanlar ve iş liderlerı bulunuyor.

Bu yıl 1 200 katılımcı ve 14 700 ziyaretçi bekleniyor. Elmia Subcontractor - Jönköping, Isveç'te organize ediliyor. Yılda bir düzenleniyor. Biz uluslararası fuarlara online otel bulma konusunda uzmanız. Bireysel ve gruplar için iş gezileri düzenlemekte profesyoneliz.

Bize güvenin. Size Jönköping'te iyi otellerde konaklama imkanı  sunacağız. Elmia Subcontractor 2019 için uygun otelleri tavsiye edeceğiz. Çalışanlarımız havalimanı transferinizi, şehirde kolay ulaşımınız için kiralık araç bulmanızı veya toplu taşıma hakkında bilgilenmenizi ve konferans salonu kiralamanızı sağlayacaklar. Hizmetlerimizden yararlanın. Size daha iyi sunum performansı, huzurlu ve karlı iş seyahati için koşullar sağlıyoruz.

Rezervasyon Talep Formu