ESC Congress
ESC Congress

ESC Congress

kurulmuş: 1952

Avrupa Kardiyologlar Derneği, sektörde çalışanlar için en önemli kongrelerden biri olan ESC Congress'i düzenlemektedir. Etkinlik  doktorları, araştırmacıları, eczacıları, tıbbi teknoloji üreticilerini bir araya  getirir. Kardiyoloji, kalp-damar hastalıkları, ekokardiyografi, kalp sağlığı  ile ilgili önemli konular ele alınır. Alandaki en son araştırmalar ve buluşlar sunulur. Bu yıl 30 000 katılımcı bekleniyor. Kardiyoloji konferansı, alandaki yenilikler ve eğilimler hakkında bilgi sahibi olmak için ve yeni bağlantılar kurmak isteyen herkes için mükemmel bir yerdir.

ESC Congress - Paris, Fransa'da, her yıl düzenleniyor. Online rezervasyonlarınızı bize emanet edin. Size, ESC Congressiçin en konforlu otelleri sunacağız.

Dilerseniz havalimanı transferi veya araç kiralama hizmeti sunacağız. Toplu taşıma araçları ile seyahat etmeyi tercih ederseniz, en uygun güzergahları önceden hazırlayacağız. Sizin için Paris'teki doğru otelleri bulacağız ve etkinlikte mükemmel performans sağlamanız için en küçük ayrıntılara kadar herşey ile biz ilgileneceğiz. Biz "Trade Fair Trips" Ltd. - profesyonel  iş gezileri organizatörleriyiz. Aracılık hizmetlerimiz sizin için ücretsizdir ve size gerçekten faydalı olacağız. Bizi arayın!

Rezervasyon Talep Formu