EuroBLECH
EuroBLECH

EuroBLECH

New Date
25 Eki 2022 - 28 Eki 2022
Germany , Hannover

General Information

Organizer

Mack Brooks Exhibitions Ltd

Event website

EuroBLECH

Frequency

2 years

EuroBLECH Map

Past Editions

9 - 12 Mar EuroBLECH 2021

23 - 26 Oct EUROBLECH 2018

25 - 29 Oct EUROBLECH 2016

EuroBLECH, Uluslararası Saç Levha İşleme Teknolojisi Fuarı. Katılımcı firmalar en son teknolojileri ve makinelerini tanıtıyor, ziyaretçiler ise sac metal işlemede gelecek günlerin trendlerini ve yeni teknolojileri incelemek için küresel bir platformda bir araya geliyor. EuroBLECH, özellikle gelecekteki üretim proseslerine odaklanarak  sac metal işleme teknolojisi zincirinin tamamını sunmaktadır: sac metal, yarı işlenmiş ve işlenmiş ürünler, yükleme-boşaltma, ayırma, şekillendirme, esnek sac metal işleme, birleştirme, kaynak ve yüzey işlemleri, sac metal/plastik hibrit yapıların işlenmesi, aletler, kalite kontrol.

EuroBLECH - Hannover, Almanya'da beş gün süre için düzenleniyor. Fuara 1 500 katılımcı ve 59 000 ziyaretçinin ilgi göstermesi bekleniyor. Bu sebepten dolayı uygun fiyatlı oteller aramaya başlamanız gerekiyor. Konaklamanızdan ''Trade Fair Trips'' Ltd. sorumlu olduğunda iş gezinizi planlamak daha kolay olabilir. ''Trade Fair Trips'' Ltd., EuroBLECH'de harika bir izlenim bırakmanız için, konaklamanızın lehinize çalışması gerektiğini tamamen anlıyor. Yani, bütçenize uygun olmalı, uluslararası fuar merkezine ve toplu taşıma araçlarına ulaşmanız kolay olmalı.

EuroBLECH için en uygun olan otel tekliflerimiz, ihtiyaçlarınızı tamamen karşılayabilir ve etkinlik için hedeflediğiniz başarıya sizi daha da yakınlaştırabilir.

Rezervasyon Talep Formu