EuroCucina
EuroCucina

EuroCucina

New Dates
5 Eyl 2021 - 10 Eyl 2021
Italy , Milan

General Information

Organizer

Federlegno Arredo Eventi spa

Event website

EuroCucina

Frequency

2 years

EuroCucina Map

Past Editions

17 - 22 Apr EuroCucina 2018

Eurocucina, Uluslararası Mutfak Mobilyaları Fuarı. Etkinlik, Italya ve dünyanın her köşesinden en iyi üreticilerin ve tasarımcıların buluşma noktası. Mutfakla ilgili her çeşit mobilyayı - laminat parke, çalışma tezgahları ve lake malzemeler, aksesuarlar ve en küçük detayları görmek mümkün. Etkinlikte mutfakların yını sıra en iyi banyo konseptleri görebilirsiniz. Eurocucina uzmanları,  iç alan paylaşımına yönelik çözümler,  malzeme ve cihazların kalitesi ve dayanıklılığı, renk çözümleri gibi sektör için önemli konuları ele alıyorlar.

Fuar - iletişim ve ortaklıklar kurmak için, aynı zamanda  eğilimleri tanımak için ideal bir platform oluşturmakta. Eurocucina - Milano, İtalya'da düzenleniyor. Her iki yılda bir organize ediliyor.  Yardımlarımız ile online bir otel veya apartman rezervasyonu yapın.

Milano'da fuara en uygun olan, gereksinimlerinizi ve bütçenizi karşılayan oteller sunacağız. Seçiminizi yaptıktan sonra Eurocucina için otel rezervasyonlarınızı yapacağız. Ardından havaalanına gidiş-dönüş transferi düzenleyeceğiz, şehirde kolay ulaşım sağlayacağız ve konferans salonu kiralamanıza yardımcı olacağız. Biz - ''Trade Fair Trips'' Ltd. - iş seyahatleri organizasyonunda profesyoneliz. Size huzurlu konaklama ve verimli bir seyahat için gereken her şeyi sağlayacağız. Bize ulaşın!

Rezervasyon Talep Formu