EUROGUSS
EUROGUSS

EUROGUSS

New Date
18 Oca 2022 - 20 Oca 2022
Germany , Nurnberg

General Information

Organizer

Nurnberg Messe GmbH

Event website

EUROGUSS

Frequency

2 years

EUROGUSS Map

Past Editions

14 - 16 Jan EUROGUSS 2020

16 - 18 Jan EUROGUSS 2018

12 - 14 Jan EUROGUSS 2016

Euroguss Uluslararası Metal ve Metal işleme Fuarı. Etkinlik, bu branşta en önemli olanlardan biridir ve içerik olarak teknoloji sistemleri, donanım, çalışma  malzemeleri - döküm işlemleri için gerekli her şeyi kapsamaktadır. Fuarda, büyük ve küçük ölçekli şirketler, döküm endüstrisi temsilcileri, hammadde tedarikçileri, mühendisler, yöneticilerdir olarak - 470 katılımcı beklenmektedir.

Fuarda, döküm makinaları ve ekipmanları, fırınlar ve aksesuarlar,  sertleştirme için yeni teknolojiler, ölçüm ve kalite kontrol, çevre birimleri ve sistemler, üretim sürecini optimize etmek için komple çözümler sunulmaktadır. Etkinlik, iletişim kurmak, sektördeki yeni fikirler hakkında bilgi sahibi olmak, yeni ortaklıklar oluşturmak ve karlı anlaşmalar yapmak için uygun bir platform. Ziyaretçi sayısı 11 200 cıvarında olması bekleniyor.

Euroguss 2020 - Nürnberg, Almanya'da düzenleniyor. Iki yılda bir organize ediliyor. Yardımlarımız ile Euroguss 2020 için bir otel rezervasyonu yapın. Sizi, Nürnberg'te fuara uygun olan otellere yönlendireceğiz. Seçtiğiniz otel için online rezervasyonunuzu yapacağız ve ihitiyacınız olan her şeyi sağlayacağız: araç kiralama, toplu taşıma bilgileri, havaalanı transferi, kiralık konferans salonu. Bizimle - ''Trade Fair Trips'' Ltd., seyahatiniz daha konforlu ve verimli olacak. Bize ulaşın!

Rezervasyon Talep Formu