European Coatings Show
European Coatings Show

European Coatings Show

New Date
28 Mar 2023 - 30 Mar 2023
Germany , Nurnberg

General Information

Organizer

Nurnberg Messe GmbH

Frequency

2 years

European Coatings Show Map

Past Editions

19 - 21 Mar European Coatings Show 2019

4 - 6 Apr EUROPEAN COATINGS SHOW 2017

21 - 23 Apr EUROPEAN COATINGS SHOW 2015

European Coatings, Uluslararası Yüzey İşleme Teknolojileri Fuarı. Etkinlik - boya üretimi, vernik, cila, astar, kimyasal hammadde üretimi ile ilgili her şeyi kapsamaktadır. Sektördeki en büyüğünden en küçüğüne kadar, şirketler bir araya geliyor. Deneyimlerini paylaşıyorlar, alanlarındaki tüm yenilikleri tartışıyorlar ve acil sorunlara çözüm bulmak için inovasyonları inceliyorlar.

Paralel akışta geçen programda: kimya endüstrisi ile alakalı seminerler ve söyleşiler, görsellik, boyada ve cilada dayanıklılık ve işlevsellik konularında sunumlar yapılmaktadır. Etkinlik, özellikle iletişim ağınızı genişletmek ve küresel rekabet ile  işinizi karşılaştırmak için uygun platform oluşturuyor. European Coatings Show - Nürnberg, Almanya'da düzenleniyor. Her iki yılda bir organize ediliyor.

Geziniz için ''Trade Fair Trips'' Ltd. çalışanı olan, kişisel asistanınızın yardımı ile online otel rezervasyonu yapın. Size, konforlu ve karlı konaklamanız için European Coatings Show fuarına en uygun otel tekliflerini sunacaktır. Nürnberg'te kendiniz otel arıyorsanız daha iyisini bulamazsınız. Asistanınıza bu görevi devrederek, fuar hazırlığına zaman ayıracaksınız. Ayrıca havalimanı transferinizi, şehir içinde ulaşımınızı (kiralık araç veya toplu taşıma ile) organize edebilir. Konferans salonu veya seminer salonu ihtiyacınız olduğunda ona güvenebilirsiniz. Bize ulaşın ve yardım etmemize fırsat verin. Aracılık hizmetlerimiz sizin için ücretsizdir!

Rezervasyon Talep Formu