Eurosatory
Eurosatory

Eurosatory

New Dates
13 Haz 2022 - 17 Haz 2022
France , Paris

General Information

Organizer

Coges

Event website

Eurosatory

Frequency

2 years

Eurosatory Map

Past Editions

11 - 15 Jun EUROSATORY 2018

Eurosatory  Uluslararası Güvenlik, Savunma ve Yangın Güvenliği Fuarı. Katılımcılar bu branşların farklı bölümlerinden temsilcilerdir: hammadde ithalatı ve ihracatı, savunma ve güvenlik, araştırmacıları, danışmanlık şirketleri, laboratuarlarlar, sanayide ihtiyaç duyulan çeşitli hizmetler sunan şirketler. Etkinlik sırasındaki ana temalar - iletişim, yazılım, savunma, savunma teknolojileri, silahlar. Fuara eşlik eden programda söyleşiler, seminerler ve sunumlar yer alır. Bu ortamlar yeni ticari temasların ve ortaklıkların kurulmasını  kolaylaştırır. Son yayınlarına göre 1.500 katılımcı ve yaklaşık 56.000 ziyaretçi fuara ilgi göstermiş.

Eurosatory 2020 - Paris, Fransa'da düzenleniyor. İki yılda bir organize ediliyor. Bizim yardımımız ile Eurosatory 2020 için otel rezervasyonu yapın.

Paris'te otel aramanıza gerek kalmadan, gereksinimlerinize, bütçenize ve etkinliğiniz için uygun otellerde konaklama imkanı sunacağız. Seçtiğiniz otel için online otel rezervasyonu yapacağız. Havaalanına gidiş - geliş transferinizi düzenleyeceğiz, şehirde kolay ulaşımınızı sağlayacağız (kiralık araç veya toplu taşıma araçları ile önceden hazırladığımız güzergahlar sunacağız) ve konferans salonu kiralamanıza yardımcı olacağız. Bizim desteğimiz ile daha avantajlı ve rahat seyahat edebilirsiniz ve ticari platformdaki sunum koşullarınız mükemmel olabilir. Bize ulaşın - ''Trade Fair Trips'' Ltd.

 

Rezervasyon Talep Formu