EuroTier
EuroTier

EuroTier

New Date
15 Kas 2022 - 18 Kas 2022
Germany , Hannover

General Information

Organizer

DLG (Deutsche Landwirtschafts-Gesellschaft e.V.)

Event website

EuroTier

Frequency

2 years

EuroTier Map

Past Editions

9 - 12 Feb EuroTier 2021

13 - 16 Nov EuroTier 2018

15 - 18 Nov EUROTIER 2016

EuroTier, Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarı. Dünya çapında sektördeki en önemli fuarlardan biri olarak kabul edilir ve önde gelen uzmanları ve hayvan yetiştiricilerini bir araya toplar. Çağdaş hayvancılığın tüm soruları ve sorunları fuar kapsama alanına alınmıştır. Etkinlikte, en yeni ürünler ve üreme teknolojileri, beslenme ve sağım, tesis iklimlendirme teknolojileri sunulmaktadır. Paralel akışlı program, hayvancılık ve tarıma ilişkin çok sayıda ders, söyleşi, seminer, toplantı ve sunum içerir.

Son yayınlara göre 2 360 katılımcı ve 156 000 ziyaretçi fuara ilgi göstermiştir. EuroTier - Hannover, Almanya'da düzenleniyor. İki yılda bir organize ediliyor.

Bu seyahat için ''Trade Fair Trips'' Ltd.'ten kişisel asistan yardımı ile online bir otel veya daire rezervasyonu yapın. Biz, grup ve bireysel iş gezileri düzenleme konusunda profesyoneliz . Size Hannover'ın en iyi otellerinde konaklama imkanı sunuyoruz. EuroTier Hannover 2020 için otel rezervasyonlarınız, havaalanı transferiniz, konferans salonu ve araç kiralama konuları bizim sorumluluğumuzdur. Bizimle karlı ve konforlu seyahat edeceksiniz, ayrıca mükemmel bir iş sunumu için tüm şartlara sahip olacaksınız. Tüm aracılık hizmetlerimiz sizin için ücretsizdir. Bize ulaşın!

Rezervasyon Talep Formu