EXPO REAL
EXPO REAL

EXPO REAL

New Date
11 Eki 2021 - 13 Eki 2021
Germany , Munich

General Information

Organizer

Messe Munich

Event website

EXPO REAL

Frequency

1 year

EXPO REAL Map

Past Editions

14 - 15 Oct EXPO REAL 2020

7 - 9 Oct EXPO REAL 2019

8 - 10 Oct EXPO REAL 2018

4 - 6 Oct EXPO REAL 2017

4 - 6 Oct EXPO REAL 2016

Expo Real, Uluslararası Finans ve Emlak Fuarı. En büyük B2B gayrimenkul ve yatırım etkinliği. Katılımcılar arasında yatırımcılar, finansörler, proje yöneticileri, yatırım amaçlı gayrimenkul uzmanları, danışmanlar, acenteler bulunmaktadır. Paralel akışlı konferansta, gayrimenkul, yatırım ve finans piyasasındaki yenilikler ve beklentiler ile ilgili yuvarlak masa toplantıları ve söyleşiler yer alıyor. Etkinlik esnasında, uzmanlar sektörle ilgili bilgilerini güncelleyebilir ve meslektaşları ile sorunları ve eğilimleri tartışabilirler. Fuar, istikrarlı ortaklıklar ağı kurmak için uygun bir platform. Son fuarda 34 ülkeden 1655 katılımcı ve 74 ülkeden 36 900 ziyaretçi bir araya geldi.

Expo Real 2019 - Münih, Almanya'da düzenleniyor. Fuar yılda bir organize ediliyor.

Expo Real 2019 için bizimle - '' Trade Fair Trips'' ile otel rezervasyonu yapın. Biz iş gezileri düzenleyen profesyonelleriz. Münih'te, iyi otellerin arasından size en uygun olanında konaklama sağlayacağız.
Online otel rezervasyonlarınızı yapacağız ve seyahatinizdeki her ayrıntı ile ilgileneceğiz: havaalanı transferi, araç kiralama, toplu taşıma araçlarını daha kolay kullanma güzergahları oluşturma, konferans salonu kiralama Hizmetlerimizin sayesinde konaklamanız daha rahat, daha karlı olacak ve iş performansınıza odaklanmak için daha fazla vaktiniz olacak. Bize ulaşın!

 

Rezervasyon Talep Formu