Expopharm
Expopharm

Expopharm

New Date
14 Eyl 2022 - 17 Eyl 2022
Germany , Düsseldorf

General Information

Organizer

Messe Dusseldorf GmbH

Event website

Expopharm

Frequency

1 year

Expopharm Map

Past Editions

25 - 28 Sep Expopharm 2019

10 - 13 Oct EXPOPHARM 2018

Expopharm, Uluslararası İlaç Fuarı. Alman eczacıları kongresine paralel olarak düzenlenen uluslararası ticaret fuarıdır. Alman pazarı için en önemli ilaç üreticilerini bir araya getiriyor. Sektördeki yenilikler, araştırmalar ve araştırma sonuçları, yeni ilaçlar, sektörle ilgili önemli konular tartışılıyor. Bu yıl 27 000'i aşan ziyaretçi, ve dünyanın her yerinden katılımcılar bekleniyor. Etkinlik, iş sahasını genişletmek ve yeni anlaşmalar yapmak için fırsatlar sunuyor.

Expopharm- Münih, Almanya'da düzenleniyor. Yılda bir organize ediliyor. Bizim yardımımız ile Expopharm için otel rezervasyonu yapın.

Bizim desteğimiz ile uluslararası fuarlar için online otel aramanıza gerek kalmaz. Münih'te, fuara ve bütçenize uygun en iyi otellerde konaklama  sunacağız. Gezinizin her detayı ile ilgileneceğiz - havalimanı transferi, kiralık araç, toplu taşıma bilgileri, konferans salonu kiralama. Bu sayede Expopharm 2019 için hazırlanmak ve iş sunumunuza odaklanmak mümkün olabilecek. Aracılık yardımımız sizin için ücretsizdir. Biz yalnızca seyahatiniz ve konaklamanız süresince hizmetini kullanmayı tercih ettiğiniz otel ve şirketlerden komisyon alıyoruz.

 

Rezervasyon Talep Formu