FABTECH
FABTECH

FABTECH

New Date
13 Eyl 2021 - 16 Eyl 2021
USA , Chicago

General Information

Organizer

AWS (American Welding Society)

Event website

FABTECH

Frequency

1 year

FABTECH Map

Past Editions

18 - 20 Nov FABTECH 2020

11 - 14 Nov FABTECH 2019

6 - 8 Nov FABTECH 2018

Fabtech, Uluslararası Metal İşleme ve Kaynak Teknolojileri Fuarı. Tamamen metal endüstrisine geniş bir ürün yelpazesi ile adanmış uluslararası bir fuardır. Tüm ürün kategorileri teknolojik dehayı ve başarıları vurgulamaktadır - haddeleme, testereler, damgalama, enstruman ekipmanı, boru yapımı ve kaynak. Etkinlik, dört gün boyunca ABD'nin Şikago kentinde gerçekleşecek. 1300'den fazla şirket, makinelerini 28 000'den fazla ziyaretçiden oluşan büyük bir kitleye gösterecek. Sizde, ''Trade Fair Trips'' Ltd'i şimdi arayın ve Şikago'daki en iyi otel fırsatlarından yararlanın.

Fabtech 2019 için pek çok otel var, fakat onları incelemek için günlerce  vakit harcamak yerine, neden sizin için bu işi sadece bir günde yapabilecek, deneyimli bir ekibe bırakmıyorsunuz?

''Trade Fair Trips''Ltd iş seyahatinizin tüm gereksinimlerinize uygun olmasını sağlayacaktır. Bize sadece tercih edilen otel kategorisi, bütçe ve konum hakkında bilgi vermeniz yeterelidir. Geri kalanı biz hallederiz. Uygun bir otelde konaklamanız, ticari bağlantılarınızı genişleterek satışlarınızı arttırmak ve markanız için farkındalık yaratmak için size en iyi iletişim kurma fırsatlarını sağlayacaktır. Fabtech 2019 fuarı, 100'ün üzerinde sunum ve endüstri uzmanın katılımı ile yoğun bir eğitim programı düzenliyor!

 

Rezervasyon Talep Formu