Fi Europe & Hi
Fi Europe & Hi

Fi Europe & Hi

New Date
30 Kas 2021 - 2 Ara 2021
Germany , Frankfurt am Main

General Information

Organizer

United Business Media

Event website

Fi Europe & Hi

Frequency

2 years

Fi Europe & Hi Map

Past Editions

1 - 3 Dec Fi Europe & Hi 2020

3 - 5 Dec Fi Europe 2019

Fi Europe & Hi, Uluslararası Gıda ve Gıda Katkı Maddeleri Fuarı. Dünya gıda endüstrisi için en önemli on olaydan biri olarak tanımlanan uluslararası gıda ve gıda katkıları fuarı. Üretim ve pazarlama uzmanları, şefler, restoran sahipleri ve catering şirketleri - hepsi sektördeki en son ürün ve hizmetleri sunma ve tanıma, distribütör bulma, iş ortaklıkları ve yeni fırsatlar bulmak için bir araya gelir. Fuara, zengin bir konferans programı eşlik ediyor - sunumlar, uzman konsültasyonları, ürün tadımı törenleri ve yemek programları. Fi Europe & Hi fuarına bu yıl yaklaşık 26 000 ziyaretçi gelmesi bekleniyor. Fi Avrupa - Paris, Fransa'da düzenleniyor. İki yılda bir organize ediliyor.

Fi Europe & Hi seyahatiniz için, ''Trade Fair Trips'' Ltd.'ten kişisel asistanınız ile bir otel rezervasyonu yapın. Size, Paris'teki iyi otellerde konaklama teklifleri sunacak ve etkinlik için en uygun olanları tavsiye edecek. Seçtiğiniz otel için online otel rezervasyonu yapacak.
Asistanınız - havalimanı servisinizi, şehir ulaşımınızı (kiralık araba veya toplu taşıma araçları ile), konferans salonu kiralamayı organize edecektir. Biz iş gezileri düzenleyen profesyonelleriz ve bizimle çalışmak size zamandan, sıkıntıdan ve masraflardan tasarruf sağlayacak. Bize ulaşın!

Rezervasyon Talep Formu