IBA
IBA

IBA

New Dates
22 Eki 2023 - 26 Eki 2023
Germany , Munich

General Information

Organizer

GHM

Event website

IBA

Frequency

3 years

IBA Map

Past Editions

15 - 20 Sep IBA 2018

IBA, Uluslararası Unlu Mamuller ve Fırıncılık Teknolojileri Fuarı.

Dünya şekerleme endüstrisi için önde gelen uluslararası ticaret fuarıdır.

Fırıncılar, pastaneciler, şefler, restorancılar, kafeterya ve market sahipleri, otelciler ve catering uzmanların bir çatı altına toplanır.

Katılımcılar sektördeki yenilikleri gösteriyor, gelecek yılların trendlerini belirliyor, pastacılık endüstrisinin içine giren ve onun hakkında algımızı değiştirmeye başlayan hammaddeleri ve malzemeleri sunuyorlar.

Burası aynı zamanda, çalışma ve üretim sürecinin verimliliğini arttırmak için çözümler aranan, pastaneler için ekipmanlar sunulan yerdir.

Fuar boyunca birçok eşzamanlı etkinlik düzenlenmektedir - yarışmalar, gösteriler, sunumlar, sohbetler.

Bir önceki fuara, 58 ülkeden 1255 katılımcı ve 164 ülkeden yaklaşık 70 000 ziyaretçi gelmiş. IBA 2021 - Münih, Almanya'da düzenleniyor. Üç yılda bir düzenleniyor.

IBA 2021 için otel rezervasyonu telaşınızı bize bırakın. Münih'te online  otel aramanıza lüzum yok. Havalimanı transferi, şehir içinde araba veya toplu taşıma ile kolay ulaşım, konferans salonu kiralama - her şeyi biz halledeceğiz. Bu durumda iş sunumunuzu hazırlamak için bolca vaktiniz olacak. Bize ulaşın - ''Trade Fair Trips'' Ltd., iş seyahatleri düzenleyen profesyoneller!

 

Rezervasyon Talep Formu