IBC
IBC

IBC

New Date
3 Ara 2021 - 6 Ara 2021
Netherlands , Amsterdam

General Information

Organizer

IBC

Event website

IBC

Frequency

1 year

IBC Map

Past Editions

13 - 17 Sep IBC 2019

13 - 18 Sep IBC 2018

IBC, Uluslararası Yayın ve Televizyon Teknolojileri Fuarı. Multimedya ve elektronik sektörü için önemli bir fuar. Etkinlik, dünyanın her noktasında her türlü elektronik içeriği oluşturmak, sunmak ve yönetmek için teknolojileri ve işletme modellerini birleştiriyor.

Sektördeki tüm yenilikler sunulur. Etkinlik katılıma çok açık. Bu alandaki en büyük şirketler, medya, üniversite öğrencileri, girişimciler, aynı zamanda branşta ilk adımlarını atan insanlar katılıyor. Burası yeni ürün ve çözümler sunmanın tam yeri. Yeni bağlantılar oluşturmak için bir nimet. Bu yıl 170 ülkeden yaklaşık 55 000 ziyaretçi bekleniyor.

IBC 2019 - Amsterdam, Hollanda'da düzenleniyor. Her yıl organize ediliyor. Yardımımız ile online otel veya daire rezervasyonu yapın. Amsterdam'ın en iyi hostelleri, daireleri ve otelleri ile çalışıyoruz. Size zaman kazandıracağız ve IBC 2019 için uygun otellerde konaklama sunacağız.

Konforlu ve huzurlu seyahat etmek için hizmetlerimizden yararlanın. Havaalanı servisi, şehir içinde kiralık araba veya toplu taşıma araçları ile ulaşım, kiralık konferans salonu sağlayacağız. Bu durumda iş performansınıza odaklanmanız mümkün olacak. Ayrıntıları görüşmek için bizimle iletişime geçin - ''Trade Fair Trips'' Ltd.

Rezervasyon Talep Formu