ICE Totally Gaming
ICE Totally Gaming

ICE Totally Gaming

New Date
29 Haz 2021 - 1 Tem 2021
UK , London

General Information

Organizer

Clarion Events

Event website

ICE Totally Gaming

Frequency

1 year

ICE Totally Gaming Map

Ice Totally Gaming Uluslararası Oyun Endüstrisi Fuarı. Etkinlik, çevrimdışı ve çevrimiçi oyunların temsilcilerini bir araya getirir, oyunlar ve kumar alanında tek B2B olan, en büyük uluslararası fuar olarak bilinir. Dünyaca ünlü branş uzmanları son buluşlarını ve gelişmeleri sunuyor, bingo ve piyango gibi oyunlar ile ilgili yenilikleri tanıtıyor. Her türlü - sokak ve sosyal oyunlar sunuluyor; kumarhane ekipmanları tanıtılıyor.

Oyun severler, üreticiler ve tüccarlar, oyun kulübü sahipleri - tümü yeni bağlantılar kurmak için, iş alanını genişletmek ve branş gelişmeleri  hakkında son bilgileri almak için fuarı ziyaret eder. Sizde, Ice Totally Gaming fuarını ziyaret edin. Düzenleme yeri: Londra, İngiltere.

Seyahatinizi organize etmek için yardımımızı sunuyoruz. Bizimle online  bir otel rezervasyonu yapın - çok daha uygun fiyata, iyi bir konaklama elde edeceksiniz. Londra'nın iyi otelleri ile çalışıyoruz. Ice Totally Gaming için en uygun olan otelleri biliyoruz. Size bir teklifimiz var - havaalanı transferi, kiralık araç veya toplu taşıma ile kolay şehir ulaşımı rotaları oluşturmak ile biz ilgilenebiliriz. Ayrıca, sunumlar veya toplantılar için bir salon kiralayabiliriz. Şirketimiz "Trade Fair Trips" Ltd. - bize ulaşın!

 

Rezervasyon Talep Formu