ICSE Worldwide
ICSE Worldwide

ICSE Worldwide

New Date
9 Kas 2021 - 11 Kas 2021
Italy , Milan

General Information

Organizer

United Business Media

Event website

ICSE Worldwide

Frequency

1 year

ICSE Worldwide Map

Past Editions

13 - 15 Oct ICSE Worldwide 2020

5 - 7 Nov ICSE Worldwide 2019

9 - 11 Oct ICSE WORLDWIDE 2018

ICSE Worldwide, Uluslararası İlaç Endüstrisi Fuarı.

İlaç endüstrisi için önde gelen uluslararası fuarlardan biri.

Dünyanın dört bir yanından ilaç şirketlerin ve uzmanların ilgisini çekiyor. Katılımcılar, sektördeki en yeni ürün ve eğilimleri sunuyorlar.

Etkinlikte araştırma sonuçları, bilimsel çalışmalar, yeni ilaçların testleri sunulmaktadır. Fuar, ilaç dünyasında gelişmeler hakkında bilgi sahibi olmak, yeni ortaklıklar oluşturmak, satış anlaşmaları yapmak ve ilaç pazarında istikrarlı bir pozisyon sürdürmek isteyenler için onemli bir yer.

Bir önceki fuar, yaklaşık 2 200 katılımcı ve 140 ülkeden 36 000'den fazla ziyaretçiyi ağırladı. ICSE Worldwide 2019 - Frankfurt, Almanya'da düzenleniyor.

ICSE Worldwide 2019 için bizimle otel rezervasyonu yapın. Sizi Frankfurt'da doğru otellere yönlendireceğiz ve online rezervasyonlarınızı biz halledeceğiz. Ayrıca Frankfurt'da rahat bir konaklama için ve fuarda iyi bir sunum yapmaniz için: araba kiralama, konferans odası ve toplu taşıma bilgileri sağlayacağız. Profesyonel aracılık yardımımızdan yararlanın, sizin için ücretsiz. Biz, sadece hizmetlerini kullanmayı seçtiğiniz otellerden ve şirketlerden komisyon alıyoruz.

Bizi arayın ! Biz "Trade Fair Trips" Ltd. - iş gezileri düzenleyen profesyonelleriz.

Rezervasyon Talep Formu