IFSEC
IFSEC

IFSEC

New Date
18 May 2021 - 20 May 2021
İngiltere , London

General Information

Organizer

UBM

Event website

IFSEC

kurulmuş:

1988

IFSEC Map

Past Editions

16 - 18 Jun IFSEC 2015

21 - 23 Jun IFSEC 2016

20 - 22 Jun IFSEC 2017

18 - 20 Jun IFSEC 2019

19 - 21 Jun IFSEC 2018

IFSEC, Uluslararası Güvenlik ve Afet Kontrol Fuarı. Etkinlik, büyük bir emniyet ve güvenlik forumudur. Burada en son güvenlik teknolojileri, güvenlik önlemleri ve donanımı, kapsamlı güvenlik çözümleri sunulur.

Sektördeki yeniliklere ve uzmanlık hizmetlerine ulaşma imkanı, etkinliğe  ayrıcalık katıyor ve profesyoneller ve müşteriler için önemli bir buluşma noktası oluşturuyor. Eğer sizde güvenlik endüstrisine dahilseniz, bu etkinliği kaçırmayın. Fuar boyunca, önemli bağlantılar kurma imkanı ve işinizi büyütmek için işbirliği oluşturma konusunda gerçek bir fırsatınız olacak.

IFSEC - Londra, İngiltere'de düzenleniyor. Her yıl organize ediliyor. IFSEC için konforlu otellerde konaklama, online otel rezervasyonları, havaalanı transferi, kiralık araç veya uygun toplu taşıma bilgileri, konferans salonu, IFSEC katılımcılarıysanız -  muhteşem bir stand vaad ediyoruz.

Biz, "Trade Fair Trips" Ltd. - grup ve bireysel iş gezileri düzenleyen profesyonelleriz. Amacımız, etkinliğiniz boyunca maksimum performans için koşullar yaratmaktır. Aracılık yardımlarımızdan yararlanın, onlar sizin için ücretsizdir. Biz, sadece konaklamanız boyunca hizmetlerini kullandığınız otel ve işletmelerden komisyon alıyoruz. Bize güvenin!

 

Rezervasyon Talep Formu