General Information

Organizer

BDLI

Event website

ILA

Frequency

2 years

Past Editions

13 - 17 May ILA 2020

ILA, Uluslararası Havacılık ve Havalimanı Ekipman Fuarı. Sektördeki en eski etkinliklerden biridir ve branştaki firmaların iş hacmi için kilit rolü vardır. Burada katılımcılar yeni ürünler, ticari havacılıkta sistemler ve cözümler, uzay sektöründe yenilikler, savunma ve güvenlik alanlarında ürünler sunmaktadır. Ekipman, motorlar ve tüm yenilikler gösterilmektedir. Yeni anlaşmalar sağlamak, iletişimler kurmak ve iş birliği oluşturmak için  mükemmel şartlar mevcuttur. Özellikle iş değiştirmek isteyen profesyonellere özel ilgi gösterilmekte. Etkinlik sırasında kariyer gelişimi için mükemmel fırsatlar bulunabilir. Fuara 1000'den fazla katılımcı, 150 000'den fazla ziyaretçi bekleniyor.

ILA 2020 - Berlin, Almanya'da düzenleniyor. İki yılda bir organize ediliyor. Bizimle ILA 2020 için otel rezervasyonu yapın.

Berlin'de, gereksinimlerinize ve bütçenize uygun en iyi otellerde size konaklama imkanı sunacağız. Seçtiğiniz otel için rezervasyon yaptıracayğız ve seyahatiniz ile ilgili diğer her şeyi biz halledeceğiz. Havaalanı transferinizi organize edeceğiz, kiralık araç, toplu taşıma bilgileri ve konferans salonu sağlayacağız. Bizimle, ''Trade Fair Trips'' Ltd. ile avantajlı, konforlu ve huzurlu bir yolculuk yapabilirsiniz. Bize ulaşın!

 

Rezervasyon Talep Formu