interbad
interbad

interbad

New Date
22 Eyl 2021 - 23 Eyl 2021
Germany , Stuttgart

General Information

Organizer

Messe Stuttgart

Event website

interbad

Frequency

2 years

interbad Map

Past Editions

23 - 26 Oct INTERBAD 2018

27 - 30 Sep INTERBAD 2016

Interbad, Uluslararası Havuz ve Banyo Teknolojisi Fuarı. Etkinlik balneoloji, spor, saunalar, özel ve halka açık havuzlar, spa merkezlerini kapsayan platform. Ziyaretçiler genellikle havuz sahipleri ve yöneticileri, otel sahipleri, fitness ve spa merkezleri işletmecileri, spor tesisleri, mimarlar ve tasarımcılar, toptancı ve perakendeciler, yatırımcılardan oluşmakta.

Katılımcılar, mobilya tasarımı, ekipman, kozmetik, yüzme havuzların, spa merkezlerin ve spor tesislerin temizliği ve dezenfeksiyonu ile ilgili en yeni çözümleri sunmaktadır. Fuar sırasında branş için en önemli konferanslardan biri düzenleniyor. Etkinliklere katılanlar Avrupa, Afrika ve Asya'dan geliyor. Fuar platformu, anlaşmalar yapmak ve işiniz için yeni fırsatlar ve pazarlar yaratmak için harika bir yer. Son fuar bilgilerine göre 500 katılımcı ve 64 ülkeden yaklaşık 15 000 ziyaretçi gelmiş. Interbad- Stuttgart, Almanya'da düzenleniyor.

İki yılda bir organize ediliyor. Bizimle Interbad 2020 için otel rezervasyon yapın. Size, Stuttgart'ta iyi otellerde konaklama imkanı sunacağız. Seçtiğiniz otel için online rezervasyon yapacağız. Yolculuğunuzu daha rahat ve eğlenceli hale getirecek, iş sunumunuzda başarı sağlayacak tüm detayları düzenliyoruz: havalimanı transferi, araç kiralama, toplu taşıma bilgileri, konferans salonu kiralama. Biz, "Trade Fair Trips" Ltd. - iş gezileri düzenleyen profesyonelleriz. Aracılık hizmetlerimizden yararlanın, sizin için ücretsizler!

Rezervasyon Talep Formu