İhtiyaçlararınıza uygun fuar oteli mi arıyorsunuz?

İş seyahati planladığınızda, fuar alanına yakın otel bulmanız önemlidir. Bu bağlamda profesyonel konaklamadan bahsediyoruz. Sıradan bir otel işinizi görmez- yabancı bir ülkede, her hangi bir canlı etkinliği ziyaret ettiğinizde, sizin için rahatlık sağlayacak bir fuar oteli aramaktasınız. Dikkate almanız gereken çok ayrıntı vardır- dil engeli, maliyet, konum ve toplu taşıma ulaşımı.

Kapsamlı rezervasyon hizmeti

Profesyonel konaklama, uzun bir lojistik gereksinim listesi ile el ele gider ve bunların her biri seyahat başarınızı doğrudan etkiler. Öncelikle, grup rezervasyonu söz konusu ise, gruptaki kişi sayısı nerede konaklayacağınızı belirler. Beş kişiden az olan grupların, kahvaltı dahil konaklama gibi cazip teklifler bulmaları daha büyük olasılıktır. Otel koşullarında, Avrupa ve Asya'daki fuar etkinliklerinde, bölgeye göre farklılık olabilir. Örneğin, bir Alman fuar merkezinin yakınında kalmak için iyi bir konum sağlamanız, Şanhay ile aynı olmayacaktır.

Dikkate alınması gereken diğer konu - hava uçuşları ve hava alanı transferleri. Daha küçük gruplarla organize edilen gezilerde araç kiralama, kapsamlı seyahatin  bir parçası olarak görülebilir. Sergi  salonlarına veya farklı amaçlar için tesislere ihtiyacınız mi var?  Kapsamlı rezervasyon hizmetimiz her ihtiyacınıza çözüm sunabilir.

Önemli Ticaret Fuarlar için En İyi Otel Teklifleri

Fuar adı Otel adı Yer En iyi fiyat
Orgatec

Orgatec

27 - 31 Oct 2020
Mercure Koeln Belfortstrasse Cologne
Almanya
from
262.00 EUR
Şimdi yap
LIGNA Hannover

LIGNA Hannover

10 - 14 May 2021
A&C Hotel Hannover Hannover
Almanya
from
231.00 EUR
Şimdi yap
Seafood Expo Global

Seafood Expo Global

21 - 23 Apr 2020
First Euroflat Hotel Brussels
Belçika
from
279.00 EUR
Şimdi yap
Nuremberg Toy Fair / Spielwarenmesse H+ Hotel Nurnberg Nuremberg
Almanya
from
312.00 EUR
Şimdi yap
Seafood Expo Global

Seafood Expo Global

21 - 23 Apr 2020
Best Western Hotel Brussels South Ruisbroek
Belçika
from
141.00 EUR
Şimdi yap
CHINAPLAS

CHINAPLAS

3 - 6 Aug 2020
Scholars Hotel Shanghai Shanghai
Çin
from
100.00 EUR
Şimdi yap
CHINAPLAS

CHINAPLAS

3 - 6 Aug 2020
Cordis Shanghai Hongqiao Shanghai
Çin
from
276.00 EUR
Şimdi yap

AZIMUT Hotel Munich Munich
Almanya
from
238.00 EUR
Şimdi yap
SIAL

SIAL

18 - 22 Oct 2020
Hotel Bellevue et du Chariot d'Or Paris
Fransa
from
162.00 EUR
Şimdi yap
EuroBLECH

EuroBLECH

27 - 30 Oct 2020
Hotel Westerfeld Hemmingen
Almanya
from
232.00 EUR
Şimdi yap
DMEXCO

DMEXCO

23 - 24 Sep 2020
Astor und Aparthotel Cologne
Almanya
from
132.00 EUR
Şimdi yap
interpack

interpack

7 - 13 May 2020
Villa Paulus Remscheid
Almanya
from
246.00 EUR
Şimdi yap
CHINAPLAS

CHINAPLAS

3 - 6 Aug 2020
Mercure Shanghai NECC Shanghai
Çin
from
84.00 EUR
Şimdi yap
Aluminium

Aluminium

6 - 8 Oct 2020
relexa hotel Airport Dusseldorf/Ratingen Ratingen
Almanya
from
152.00 EUR
Şimdi yap
MEDICA

MEDICA

16 - 19 Nov 2020
NH Dusseldorf City Dusseldorf
Almanya
from
394.75 EUR
Şimdi yap

Rezervasyon yaptırmak için bize başvurmaya nasıl ikna oldunuz?

Aslında bizim büyük gücümüz, yukarıda bahsedilen tüm sorulara cözüm bulabilmemizde gizlidir. Biz, uçak koltuğunuzu, gideceğiniz şehri, konaklayacağınız yeri ve oraya nasıl ulaşacağınızı, bütün detayları ile önceden gözden geçiriyoruz. Uzmanlarımız, şehirdeki toplu taşıma hakkında sizi ayrıntılı olarak bilgilendiriyor. Hedeflediğiniz bölgeye daha uygun fiyata ulaşmak isterseniz, mümkün olan her yerde otobüsleri, metroyu ve şehiriçi demir yolunu tercih etmeniz doğru seçim olur. Esnek fiyatlarımız ve kişiye özel hizmet paketlerimizin sayesinde, geziniz için ihtiyacınız olan herşeyi bulabilirsiniz. Bizim, konaklama paketleri hizmeti sunan firmalar arasında lider konumda olmamızın sebebi, her türden bütçe gereksinimlerini karşılayabilme yeteneğimizdir.

İş seyahati yolcuları ve onların özellikleri

İş seyahatinin doğasını daha iyi anlamak için tatile giden insanlara bakmak lazım.Tatile giden kişinin tek amacı vardır – dinlenmek. Arzu ettiği vakitte uyanmak, arzu ettiğini yapmak, arzu ettiğini görmek. İş seyahati yolcuları daha ciddi bir plana göre hareket eder. Onların amacı, bulundukları şehirde canlı etkinliğe katılarak, çalıştıkları şirketin karını en üst düzeye çıkarmaktır. Her saat, her gün önceden belirlenen plana göre geçer. Profesyonel konaklama bu planı desteklemeli ve ona yönelik en iyi hizmet sağlamalıdır. Hava alanından otel lobisine kadar sorunsuz bir yolculukla başlar, akabinde lobiden etkinliğin düzenlendiği alanına kadar devam eder. Seyahat planlarınızla ilgili fiyat faktörlerini ve ihtiyaç duyacağınız ek hizmetlerin maliyetini dikkate almalısınız - sergi salonu, ürünlerin nakliyesi, fuar standı gibi ayrıntılarıda dahil ederek. İş gezilerin ünü artmaya devam ediyor, istatistikler bu iddiayı tamamen destekliyor.

Bu yılın istatistikleri, bu sektördeki en büyük ülkeleri ve genel harcama bütçelerinin nasıl büyüdüğünü gösteriyor. Tartışmasız lider  Cin, 2017 yılında 346 milyar $  harcamayla, 2012 yılında 196 milyar $ kıyasla en büyük fark göstermektedir. İkinci sırada ABD, 2017'de 292 milyar $ – 262 milyar $ karşı 2012'de. İspanya gibi daha küçük ülkeler 22 milyar $ yatırım yaparak, 2017'den sonra 5 milyar $ artış göstermektedir.

Seyahat etmek için hazırmısınız?
Belirli etkinlik veya otel arıyorsanız, ''Trade Fair Trips'' Ltd. zevkinize uygun olanı sunabilir.

Rezervasyon Talep Formu