İhtiyaçlararınıza uygun fuar oteli mi arıyorsunuz?

İş seyahati planladığınızda, fuar alanına yakın otel bulmanız önemlidir. Bu bağlamda profesyonel konaklamadan bahsediyoruz. Sıradan bir otel işinizi görmez- yabancı bir ülkede, her hangi bir canlı etkinliği ziyaret ettiğinizde, sizin için rahatlık sağlayacak bir fuar oteli aramaktasınız. Dikkate almanız gereken çok ayrıntı vardır- dil engeli, maliyet, konum ve toplu taşıma ulaşımı.

Kapsamlı rezervasyon hizmeti

Profesyonel konaklama, uzun bir lojistik gereksinim listesi ile el ele gider ve bunların her biri seyahat başarınızı doğrudan etkiler. Öncelikle, grup rezervasyonu söz konusu ise, gruptaki kişi sayısı nerede konaklayacağınızı belirler. Beş kişiden az olan grupların, kahvaltı dahil konaklama gibi cazip teklifler bulmaları daha büyük olasılıktır. Otel koşullarında, Avrupa ve Asya'daki fuar etkinliklerinde, bölgeye göre farklılık olabilir. Örneğin, bir Alman fuar merkezinin yakınında kalmak için iyi bir konum sağlamanız, Şanhay ile aynı olmayacaktır.

Dikkate alınması gereken diğer konu - hava uçuşları ve hava alanı transferleri. Daha küçük gruplarla organize edilen gezilerde araç kiralama, kapsamlı seyahatin  bir parçası olarak görülebilir. Sergi  salonlarına veya farklı amaçlar için tesislere ihtiyacınız mi var?  Kapsamlı rezervasyon hizmetimiz her ihtiyacınıza çözüm sunabilir.

Önemli Ticaret Fuarlar için En İyi Otel Teklifleri

Fuar adı Otel adı Yer En iyi fiyat
IDS

IDS

12 - 16 Mar 2019
Best Western Leoso Hotel Leverkusen Leverkusen
Almanya
from
210.00 EUR
Şimdi yap
ISH

ISH

11 - 15 Mar 2019
Hotel Frankfurt Offenbach City by Tulip Inn Offenbach
Almanya
from
194.00 EUR
Şimdi yap
TRANSPORT LOGISTIC

TRANSPORT LOGISTIC

4 - 7 Jun 2019
Hotel Schleuse Munich
Almanya
from
192.00 EUR
Şimdi yap
TRANSPORT LOGISTIC

TRANSPORT LOGISTIC

4 - 7 Jun 2019
B&B Hotel Munchen City West Munich
Almanya
from
99.00 EUR
Şimdi yap
ISH

ISH

11 - 15 Mar 2019
MOXY Frankfurt East Frankfurt
Almanya
from
247.00 EUR
Şimdi yap
EMBEDDED WORLD

EMBEDDED WORLD

26 - 28 Feb 2019
Garden Hotel Nuremberg
Almanya
from
162.00 EUR
Şimdi yap
EUROPEAN COATINGS SHOW

EUROPEAN COATINGS SHOW

19 - 21 Mar 2019
Pension Franken Herzogenaurach
Almanya
from
107.00 EUR
Şimdi yap
MOBILE WORLD CONGRESS

MOBILE WORLD CONGRESS

25 - 28 Feb 2019
Ibis Barcelona Mataro Barcelona
İspanya
from
155.00 EUR
Şimdi yap
INTERZUM

INTERZUM

21 - 24 May 2019
Mercure Koeln Belfortstrasse Cologne
Almanya
from
315.00 EUR
Şimdi yap
CPHI WORLDWIDE

CPHI WORLDWIDE

5 - 7 Nov 2019
Landhotel Sulzbacher Hof Sulzbach
Almanya
from
247.00 EUR
Şimdi yap
INTERZUM

INTERZUM

21 - 24 May 2019
A&O Koln Neumarkt Cologne
Almanya
from
157.00 EUR
Şimdi yap
ANUGA

ANUGA

5 - 9 Oct 2019
H+ Hotel Koln Bruhl Bruhl
Almanya
from
225.00 EUR
Şimdi yap
EMO HANNOVER

EMO HANNOVER

16 - 21 Sep 2019
Am kleinen Brunnen - Bad Pyrmont Bad Pyrmont
Almanya
from
89.00 EUR
Şimdi yap
BUSWORLD EUROPE

BUSWORLD EUROPE

18 - 23 Oct 2019
First Euroflat Hotel Brussels
Belçika
from
152.17 EUR
Şimdi yap
LIGHT + BUILDING

LIGHT + BUILDING

8 - 13 Mar 2020
IntercityHotel Frankfurt Hauptbahnhof Sud Frankfurt
Almanya
from
379.00 EUR
Şimdi yap

Rezervasyon yaptırmak için bize başvurmaya nasıl ikna oldunuz?

Aslında bizim büyük gücümüz, yukarıda bahsedilen tüm sorulara cözüm bulabilmemizde gizlidir. Biz, uçak koltuğunuzu, gideceğiniz şehri, konaklayacağınız yeri ve oraya nasıl ulaşacağınızı, bütün detayları ile önceden gözden geçiriyoruz. Uzmanlarımız, şehirdeki toplu taşıma hakkında sizi ayrıntılı olarak bilgilendiriyor. Hedeflediğiniz bölgeye daha uygun fiyata ulaşmak isterseniz, mümkün olan her yerde otobüsleri, metroyu ve şehiriçi demir yolunu tercih etmeniz doğru seçim olur. Esnek fiyatlarımız ve kişiye özel hizmet paketlerimizin sayesinde, geziniz için ihtiyacınız olan herşeyi bulabilirsiniz. Bizim, konaklama paketleri hizmeti sunan firmalar arasında lider konumda olmamızın sebebi, her türden bütçe gereksinimlerini karşılayabilme yeteneğimizdir.

İş seyahati yolcuları ve onların özellikleri

İş seyahatinin doğasını daha iyi anlamak için tatile giden insanlara bakmak lazım.Tatile giden kişinin tek amacı vardır – dinlenmek. Arzu ettiği vakitte uyanmak, arzu ettiğini yapmak, arzu ettiğini görmek. İş seyahati yolcuları daha ciddi bir plana göre hareket eder. Onların amacı, bulundukları şehirde canlı etkinliğe katılarak, çalıştıkları şirketin karını en üst düzeye çıkarmaktır. Her saat, her gün önceden belirlenen plana göre geçer. Profesyonel konaklama bu planı desteklemeli ve ona yönelik en iyi hizmet sağlamalıdır. Hava alanından otel lobisine kadar sorunsuz bir yolculukla başlar, akabinde lobiden etkinliğin düzenlendiği alanına kadar devam eder. Seyahat planlarınızla ilgili fiyat faktörlerini ve ihtiyaç duyacağınız ek hizmetlerin maliyetini dikkate almalısınız - sergi salonu, ürünlerin nakliyesi, fuar standı gibi ayrıntılarıda dahil ederek. İş gezilerin ünü artmaya devam ediyor, istatistikler bu iddiayı tamamen destekliyor.

Bu yılın istatistikleri, bu sektördeki en büyük ülkeleri ve genel harcama bütçelerinin nasıl büyüdüğünü gösteriyor. Tartışmasız lider  Cin, 2017 yılında 346 milyar $  harcamayla, 2012 yılında 196 milyar $ kıyasla en büyük fark göstermektedir. İkinci sırada ABD, 2017'de 292 milyar $ – 262 milyar $ karşı 2012'de. İspanya gibi daha küçük ülkeler 22 milyar $ yatırım yaparak, 2017'den sonra 5 milyar $ artış göstermektedir.

Seyahat etmek için hazırmısınız?
Belirli etkinlik veya otel arıyorsanız, ''Trade Fair Trips'' Ltd. zevkinize uygun olanı sunabilir.

Rezervasyon Talep Formu