GENEL KULLANIM ŞARTLARI: tradefairtrips.com

Bu web sitesi Trade Fair Trips Ltd. şirketi tarafından yönetilmektedir.

Bu web sitesini ziyaret ederek veya kullanarak, siz aşağıdaki kuralları onaylamış ve kabul etmiş oluyorsunuz.

1. Feragat 

1.1. Bu sitedeki bilgiler iyi niyetle yayınlanmakta ve düzenli olarak güncellenmektedir. Ancak,Trade Fair Trips Ltd.,onun eksikliği  ve doğruluğu konusunda sorumlu tutulamaz. Trade Fair Trips Ltd.,önceden haber vermeden, bu siteden bilgi güncelleyebilir, değiştirebilir veya silebilir. Trade Fair Trips Ltd., bu web sitenin kesintisiz, hatasız olduğunu veya bu sitenin erişim sağladığı her nevi materyalin, virus veya başka zararlı oluşumdan arındırılmış olduğunu garanti etmez.

1.2. Trade Fair Trips Ltd., gerçekle örtüşmeyen herhangi bir uyumsuzluktan sorumlu tutulamaz, zira otelin veya dairenin tüm bilgileri  otelin yöneticileri tarafından bize verilen, web sitelerinde yayınlanmış olan, ve size onları oldukları gibi aktardığımız bilgilerdir. Aslında Trade Fair Trips Ltd. bu bilgilerin doğruluğunu garanti edemez ve olası uyumsuzluklardan sorumlu tutulamaz. Otelın web sitesinde yayınlanan tedarikçi fotoğraflarından, otelin durumundan, gezilerden, otomobillerden ve diğer ürün açıklamalarından şirketimiz sorumlu tutulamaz, zira bu bilgileri kendileri yayınlamaktadır.

1.3. Trade Fair Trips Ltd. şirketin fuar organizasyonundan sorumlu yöneticiler ile her hangi bir organizasyon, ticari veya hukuki bağlantısı yoktur.

1.4. Trade Fair Trips Ltd., sitede adı geçen ve etkinlik düzenleyen kişilerin adına çalışmaz ve şirket faliyetlerini yürütmek için onlardan onay almaz. Web sitesinde yer alan fuar isimleri aslında tesçilli ticari markalar olabilir ve Trade Fair Trips Ltd. onlardan hiç bir hak talep etmez. 

1.5. Trade Fair Trips Ltd. aracılığı ile rezervasyon yapılmış ise, yapacağınız sözleşmede rezervasyon koşulları aynen geçerli olacaktır. Rezervasyondaki ve otelin web sitesinın koşulları arasında uyumsuzluk durumunda rezervasyon koşulları geçerli olacaktır.

2. Bizimle yapılan rezervasyonlar.

2.1. Sizin tarafınızdan yapılan her rezervasyon veya bu konuyla ilgili bize yönelttiğiniz her talep, aslında söz konusu odaları veya gecelik konaklamaları, mevcut rezervasyon koşulları doğrultusunda, satın alma talebi olarak dikkate alınacaktır. Aşağıdaki şartlar yerine getirilmeden, Trade Fair Trips Ltd. ve sizin aranızda bir sözleşme bağlantısı geçerli olmayacaktır.

  a) asıl faturanız düzenlenmeden

  b) rezervasyon onayınız e-posta, faks veya posta ile yazılı olarak onaylanmadan.

  c) depozito veya tam ödeme alınmadan

2.2. Ödemeniz onaylanıp alındığında size e-posta ıle onay bilgisi göndereceğiz.

2.3. Trade Fair Trips Ltd. istenilen odaları ve gecelik konaklamaları onaylayamaz ise, hemen size alternatif bilgi içeren e-posta gönderecektir. Rezervasyonunuz 48 saat bekletilir ve bu süre içinde siz  e-posta ile teyidınızi yapmalısınız.

3. Müsaitlik durumundan kaynaklanan değışiklikler.

Eğer onaylanmış olan rezervasyonunuz, çeşitli sebeplerden dolayı geçersiz kalırsa, o anki koşullarda size mümkün olabilecek aynı özelliklerde alternatif otel sunacağız. Eğer bunu yapmamız mümkün değil ise Trade Fair Trips Ltd, ilk rezervasyonunuz için yapmış olduğunuz ödemeyi size iade edecektir. Sizinle önceden bağlantı kurmaya çalışıp bu durumdan haberdar olmanız sağlanacaktır. Fakat sizinle bağlantı kurulamamış ise, söz konusu otelin en kısa zamanda, gerekli olan değişikliği profesyonelce yapmalarını sağlayacağız. Üstte bahsedilen durumların herhangi birinde, müşteri Trade Fair Trips Ltd. şirketine istek yönelterek, rezervasyon iptalinden dolayı ortaya çıkan ilave ödemelerden, şirketi sorumlu tulamaz. 

4. Tarifeler ve fiyat değişiklikleri.

Trade Fair Trips, döviz kurlarında dalgalanma durumlarında ve toptancıların veya tedarikçilerin fiyat artişı yaptıklarında, sunulan hizmetlerin ve tarifelerin fiyatlarında degişiklik yapma hakkına sahiptir. Tarife değişikliği, fiyat artışları, vergi oranı değişikliği veya başka bir sebepten dolayı bir hizmetin fiyatında artış olabilir. Tarafımızdan haberdar edildikten sonra fiyat farkını ödemeniz gerekir veya iptal bedeli ödeyerek rezervasyonu iptal edebilirsiniz. Önerilen fiyatlar sadece o anlık söz konusu ürünü kapsar ve seyahatin başlangıç tarihine kadar değişikliğe tabi olabilirler. Tüm fiyatlar müsaitlik durumuna bağlıdır ve sadece belirtilen tarihler için geçerlidir. Bu nedenden dolayı, fiyatlar bildirimde bulunmadan değiştirilebilir. 

5. Ödeme.

Rezervasyon ödemenizin tamamı, Trade Fair Trips Ltd.tarafından size gönderilen ,e-posta onayında belirtilen tarihten önce yapılmalıdır  ve rezervasyon değişikliği söz konusu değilse geçerlidir. Bazen belirli seyahatlerde ve konaklamalarda ön ödeme koşullarında değişiklik olabilir. Trade Fair Trips Ltd. rezervasyon işlemleri sırasında bu koşullarla ilgili sizi yazılı olarak haberdar edecektir. Konaklamanızı sağlayan, eğer rezervasyonunuz yoğun bir döneme denk gelirse ( sergi, fuar, konferans etkinlikleri kapsamında ), konaklama ücretin tamamını önceden talep etme hakkına sahiptir. Bu tür ödemelerin iadesi yapılamaz.

6. İptal.

İptal bildirimi Trade Fair Trips Ltd.şirketine yazılı olarak yapılmalıdır. İptalin bildiri tarihi ve her mekanda konaklama süresinin  zaman aralığına göre ,cayma bedeli yansıtılacaktır.Her rezervasyon değişikliği iptal olarak kabul edilecek ve iptal ücreti tahsil edilecektir. Sadece mevcut rezervasyona ilave edilecek oda, erişkin ve çocuk yatakları, istisna kabul edilecektir.

6.1. Standart kurallar.

Rezervasyonda herhangi bir değişiklik veya iptalde, özel koşullar olmayan durumlarda, rezervasyon başına 20 GBR tutarında ücret tahsil edilecektir. Varış tarihinden bir ay önce yapılan iptallerde  rezervasyon süresince, oda başına, ilk gece konaklama bedeli üzerinden ücret tahsil edilecektir. Konaklama tarihinizden bir ay ile 14 gün öncesinde yapılan iptallerde, rezervasyon ücretinin %30 tahsil edilır. Varış tarihinden 14 günden daha kısa bir sürede yapılan iptallerde rezervasyon ücretinin %50'i tahsil edilir.

6.2. Özel koşullar.

Yoğun dönemlerde (sergi, fuar, konferans etkinlikleri kapsamında ) yapılan herhangi bir değişiklik veya iptaller için rezervasyon ücretinin % 100 ( tamamı) tahsil edilecektir.

6.3. Mücbir sebep

Tur operatörü, belirli bir yolculuğu engelleyen rezervasyon veya mücbir sebep programında (doğal afetler, askeri eylemler, kitlesel protestolar, grevler vb.) Değişikliklere neden olan kontrolleri dışındaki koşullardan sorumlu değildir!

7. Şikayetler.

Konakladığınız otelin veya personelin hakkında olası şikayetler otel resepsiyonuna veya yöneticiye yöneltilmelidir ve sorunun cözülmesi için imkan verilmelidir. Otel ile ilgili sorun çözülemez ise Trade Fair Trips Ltd., hizmet kalitesinden dolayı sorumlu tutulamaz. 

8. Mevcut şart ve koşullarda değişiklik.

Trade Fair Trips Ltd., mevcut web sitesinin kullanımına istinaden uygulamalarında, kullanım koşullarında ve bildirimlerde değişiklik yapma hakkına sahiptir. Trade Fair Trips Ltd.şirketi ile iş birliği yaptığınız ve hizmet aldığınız sürece yürürlükte olan bu şartlar, koşullar ve bildirimleri onaylayıp onlara bağlı kalmayı kabul etmiş oluyorsunuz.

Newsletter
Want to stay informed about the latest trade fair and hotel news? Consider signing up for our newsletter.