Seyahat danışmanınız

''Trade Fair Trips'' Ltd. uzun yıllardan beri bu sektörde çalışmalar yapmaktadır, bu yüzden geniş iş bağlantıları ve teknik bilgi sahibidir. Seyahatinizin her aşamasında beklentilerinizi tatmin eden ve ihtiyaçlarınıza uygun olan otel konaklama sağlayabiliriz. İş seyahatiniz sizi çok uzaklara götürmüş olsada, konaklayacak kişi sayısı çok olsada - Biz hep yanı başınızda olacağız!

Yolculuğunuzun hazırlık aşamasında Trade Fair Trips Ltd. şirketini sizin için vazgeçilmez kılan nedir?

Her seyahatin hazırlığı, birçok vazifenin yerine getirilmesine adanmış zaman, çaba ve enerji demektir. Size ne mi öneriyoruz? Tüm hazırlıkları bir yana bırakıp,yapılması gerekenler listesini Trade Fair Trips Ltd. şirketine devredebilirsiniz. Sizin kazancınız ne olabilir:

  • Zamanında verılen yanıtlar: Tüm sorularınıza hızlı, doğru ve samimi yanıtlar alarak, rezervasyon hakkında güncel bilgi sahibi olmanız için sizinle her gün iletişimdeyiz.
  • Üstün kaliteli hizmet: Planlama ve rezervasyon sürecinin her aşaması, kişisel gereksinimleriniz, zaman dilimi, bütçeniz ve yolcu sayısına göre şekillenecektir. Yapılması gereken tüm işleri sizin yerinize biz yapıp, size hiç çaba harcatmadan, istediğiniz ürünü teslim edeceğiz.
  • Ücretsiz hizmet: Hizmetlerimiz için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmiyor. Aslında biz sadece doğru insanlarla bağlantı kurmanızı sağlıyoruz. Bunun için size gizli ve illave ödeme yansıtmıyoruz. Biz komisyonlarımızı çalıştığımız ortaklardan,tedarikçilerden ve otellerden alıyoruz.

Bavulunuzun hazırlıklarına başlamadan önce bizi +90 212 9004777 numaralı telefondan arayarak veya web sayfamızdan yazılı ulaşabilirsiniz. Seyahatinizin hazırlığında size yardımcı olmamız için bize ulaşın.

Newsletter
Want to stay informed about the latest trade fair and hotel news? Consider signing up for our newsletter.