HİZMETLER

Konaklayacağınız yeri belirlemek sadece bir başlangıçtır.Trade Fair Trips Ltd.,bir iş gezisi düzenlemek için sarf edilen çabayı biliyor ve bu süreci hafifletmek için size yardım ediyor.

Bizlerden, bir iş gezisi ile ilgili tüm hazırlıkların temel yönleri hakkında rehberlik hizmeti alabilirsiniz.

İletişim

Otel konaklama:

İstersenız ekonomik bir çözüm veya mümkün olan en yüksek standartı sizin için sağlayabiliriz.Tüm ünlü markalar,konaklama tesisleri ve benzer yerleri - karşı konulmaz fiyat cazibesi ile sizlerin olabilir.

Daireler/konuk evleri:

Birlikte konaklamak isteyen ve her etkinlikten sonra yeniden grup oluşturmak isteyen ekipler için ideal bir konaklama seçeneği.

Boteller/Pansiyonlar:

Huzur ve sukünet arayan insanlar için uygun bir seçenektir.Orada enerji toplayıp, katılacakları etkinliklerde güçlü performans sergileyebilirler.

Havaalanı transferleri:

Havaalanına indiğiniz anda transfer ayarlamakla vakit harcamak yerine, önceden şahsınıza veya gruba düzenlenmiş, alandan otel kapısına kadar transferi tercih edebilirsiniz.

Araç kiralama:

Gezmeyi ve dolaşmayı seviyorsanız ve bağımsız hareket etmek istiyorsanız, bizimle mutlaka araba tercihinizi paylaşmalısınız.Bir hanımefendini veya bir beyefendinin aragba zaafını tatmin edebilecek her çeşit marka, model ve renk seçeneği mevcuttur.

Konferans salonları ve donanımları:

En uygun bölge seçeneklerimiz, salonlarda yeterli ve bu amaca uygun mekan donanımlarımızın yanı sıra, enerjinizi arttıracak  atıştırmalar ve meşrubat takviyelerimiz gücünüze güç katacaktır ve her koşulda sunumunuzun başarısını garantileyecektir.

Toplu taşıma:

Ulaşım hakkında size sağlayacağımız bilgi desteğimizle, ilk defa geldiğiniz yanacı bir şehirde, sanki yıllardır orda yaşayan biri gibi, rahat hareket edeceğinize emin olabilirsiniz.

Fuar etkinliği standı:

Zarafet ve estetik detaylarla hazırlanmış olan bir stand mutlaka farkedilecek ve tüm dikkatleri üzerine çekecektir. Bizim yardımımızla, sadece böyle bir standa sahip olmakla kalmayıp, ayrıca etkinliğinize katılan herkesin kalbini kazanmış olacaksınız.

Seyahat etmeye hazırmısınız? Size yardımcı olabilmemiz için, bizi +90 212 900 47 77  numaradan telefonla arayarak veya web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Newsletter
Want to stay informed about the latest trade fair and hotel news? Consider signing up for our newsletter.